Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Güncel

“Toplu Taşıma Araç Şoförlerinin Yol Güvenliğini ve Hizmet Kalitesini Arttırmak için E-Öğrenme ve Uygulamalı Eğitim ile Hayat Boyu Öğrenme” Projesi Kutlama Yemeği

Kısa adı LLL-Driver olan projenin başarıyla tamamlanması ve final raporunun Ulusal Ajans'a gönderilmesi nedeniyle, proje ortağı Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası, 16 Nisan 2011 Cumartesi günü Antalya Dedeman Hotel’de projenin yürütme ekibi ile Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezi çalışanlarına bir akşam yemeği verdi.

Ulusal Ajans Hayatboyu öğrenme Programı Leonardo da Vinci Yenilik Transferi Projeleri kapsamında 2009-2010 yıllarında gerçekleştirilen projenin koordinatörlüğünü Antalya Valiliği yürütmüştü. “Toplu Taşıma Araç Şoförlerinin Yol Güvenliğini ve Hizmet Kalitesini Arttırmak için E-öğrenme ve Uygulamalı Eğitim ile Hayatboyu öğrenme” isimli projede üç Avrupa Birliği üyesi ülkeden (Yunanistan, Slovakya ve İtalya) ortaklar yanısıra Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası yerel ortak olarak yeralmıştı. İki yıl süreli projenin başarıyla tamamlanması ve Final Raporunun gönderilmesi nedeniyle düzenlenen geceye AB Proje Koordinasyon Merkezi çalışanları ile projenin Mali Sorumluluğunu yürüten Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Melike Kıran katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Antalya Valiliği Avrupa Birliği Projeleri Koordinatörü Baki Karaçay, yenilik transferi projelerinin son derece gelişmiş bir proje disiplinine sahip olduğunun ve bu tür projelerin ancak ekip olmayı başarabilmiş güçlü birliktelikler tarafından sağlıklı yürütülebildiğinin altını çizdi. Yaklaşık 300 bin Euro bütçeli çokuluslu bu projeyi, ekip arkadaşlarının özverili çalışmaları sayesinde sonuçlandırdıklarına değinen Karaçay, bu anlamda Valilik AB Projeleri Koordiansyon birimi ve Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak gözardı edilemeyecek bir çalışmaya imza attıklarını belirtti.

Yemek sonrasında, Türkçe, İtalyanca ve İngilizce geliştirilen eğitim materyalleri ile İtalya ve Türkiye’de toplu taşıt şoförleri için bir dizi meslekî eğitimin başlatıldığı projeye, emeği geçen Proje Teknik Asistanı Ahmet Yazar ile projenin başlangıcından beri Mali Sorumluluğunu yürüten Melike Kıran'a, Antalya Valiliği Avrupa Briliği Projeleri Koordinasyon Merkezi adına Genel Koordinatör Baki Karaçay tarafından birer plaket takdim edilerek teşekkür edildi.
Haber Listesine Dön Okuma: 1889

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016