Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Eğitimlerimiz

Yurtdışına Gitmek İsteyen Gençlere Avrupa Gönüllü Hizmeti Seminerleri

Tarih/ Saat: 03-11-2010 00:00
Katılım:

İlki 3 Kasım Çarşamba günü saat 14.00'da Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezinde gerçekleştirilen AGH Eğitim ve Deneyim Paylaşma Seminerleri her ayın ilk Çarşamba günü tekrar ediliyor (1 Aralık 2010, 5 Ocak 2011, 3 Şubat 2011, 2 Mart 2011, 6 Nisan 2011, 4 Mayıs 2011).


Antalya Valiliği Avrupa Birliği Koordinasyon Merkezi (CEUPA) her ayın ilk Çarşamba günü saat 14.00'te Avrupa Gönüllü Hizmeti Bilgilendirme ve Deneyim Paylaşma Semineri düzenliyor. Seminerlerde, programa katılarak Avrupa'dan dönen gönüllü Türk gençleri ile “Collaboration is Everything [İşbirliği Herşeydir]” adlı Antalya Valiliği'nin AGH Ev Sahipliği projesi kapsamında Almanya'dan ve Slovenya'dan ilimize gelen gönüllü iki genç Kathrin Seifert ve Tjaşa Berlot, katılımcıları AGH programı hakkında bilgilendiriyor ve deneyimlerini paylaşıyorlar. Avrupalı gençler ayrıca, geldikleri ülkeler, kültürleri, yaşam koşulları gibi konularda gençlerimizi bilgilendiriyorlar.

Avrupa Gönüllü Hizmeti programında Gönderen/Koordinatör/Ev Sahibi Kuruluş akredistasyonuna sahip Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezi, AGH kapsamında ücret ödemeden yurtdışı deneyimi yaşamak isteyen gençleri bilgilendirerek onları teşvik ediyor, ayrıca ev sahipliğini üstlendiği Avrupalı gençler aracılığıyla adayların özgeçmiş ve motivasyon mektuplarını hazırlamalarına ve gitmeyi istedikleri ülke ve katılmak istedikleri etkinliklere göre projeler bulmalarına yardımcı oluyorlar.

Otuzar kişilik gruplara verilmek üzere düzenlenen seminerlere katılmak isteyenler, buraya tıklayarak doldurabilecekleri online başvuru formunu göndererek veya Merkezimizi telefonla arayarak önkayıt yaptırabilirler.  (Formda görünmeyen tarihler, 30 kişilik başvuru kontenjanı dolmuş olanlardır.)

Seminer afişini indirmek için tıklayın.

40 Soruda AGH için tıklayın.

Eğitim Listesine Dön Okuma: 1765

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016