Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Eğitimlerimiz

AGH Tanıtım ve Deneyim Paylaşma Semineri -II

Tarih/ Saat: 18-02-2010 13:30
Yer:

Yer: Antalya Valiliği Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezi Eğitim Salonu/ Antalya
(Telefon ve harita bilgileri için İletişim sayfasına gidiniz.)


Avrupa Gönüllü Hizmetine ilgi duyanlar için, bu programa katılan gönüllü gençlerimizle bizzat tanışma ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak için eşsiz bir fırsat. 18-30 yaş arasında iseniz ve AB tarafından finanse edilen bir projeyle seçeceğiniz bir Avrupa ülkesinde 2 aydan 1 yıla varan sürelerde yurtdışı deneyimi yaşamayı istiyorsanız bu seminer tam size göre.

Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH) nedir? Kimler Avrupa Gönüllü Hizmeti’ne başvurabilir? Başvuru için yapılması gerekenler nelerdir ? Hangi tarihlerde başvuru yapabiliriz? Hangi ülkelere gidebiliriz? Avrupa Gönüllü Hizmeti projelerine nereden ulaşabiliriz? Bu ve benzeri tüm sorularınızın yanıtlarını alabileceksiniz.

Avrupa Gönüllü Hizmetinin kısa bir tanıtımının yapılacağı sözkonusu programda, Merkezimizce Avrupa Gönüllü Hizmetine gönderilen ve geçtiğimiz Temmuz ayından itibaren 6 aylık sürede İspanya'nın Avilles kentinde hizmetini tamamlayarak henüz dönen ümit Erdoğan ile yine Merkezimizin gönderen kuruluş olarak katıldığı AGH projesiyle Şubat ayı içerisinde Fransa'nın Lyon kentinde Avrupa Gönüllü Hizmetine başlayacak olan Merve Duman, ayrıca Letonya'da 3 aylık bir Avrupa Gönüllü Hizmetine katılmak için henüz projesi sunulan Tuğba Aydın, bu programlardan yararlanmak isteyen gençler ve AGH proje yürütücüleri ile deneyimlerini paylaşacaklar.

Otuzar kişilik gruplara verilmek üzere düzenlenen bu seminerlerin ikincisine katılmak isteyenlerin 17 Şubat 2010 Çarşamba günü saat 16.00 dan önce buraya tıklayarak doldurabilecekleri online başvuru formunu göndererek veya Merkezimizle telefonla irtibata geçerek önkayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Çıktısnı alarak ilgilenenlere duyurabilmeniz için:
DOC (MS Word) Formatında Afiş
PDF (Acrobat Reader) Formatında Afiş

Eğitim Listesine Dön Okuma: 1713

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016