Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

Dördüncü CEUPA Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi Katılımcıları Belirlendi

24-28 Ağustos tarihlerinde CEUPA tarafından gerçekleştirilecek "Proje Döngüsü Yönetimi" (PDY) eğitimlerinin dördüncüsü için web sitemizdeki formu doldurarak başvuran adaylar arasından eğitime katılacak kursiyerler belirlendi.

Gösterilen yoğun talep üzerine eğitimlerden azami sayıda personelin yararlanabilmesini teminen bu eğitimin ardından 2 PDY eğitim programı daha düzenlenerek toplamda 60 kişiye 3 ayrı grup şeklinde eğitim verilmesine karar verildi. 24 - 28 Ağustos tarihinde yapılacak CEUPA 4. PDY eğitimi için belirlenen 20 katılımcının isimlerini aşağıda bulabilirsiniz. (19 - 23 Ekim 2015 tarihlerinde yapılması planlanan CEUPA 5. PDY eğitimi ve 9-13 Kasım 2015 tarihlerinde yapılması planlanan CEUPA 6. PDY eğitimine alınacak 20'şer katılımcının isimleri, uygunlukları konusunda telefonla teyit alındıktan sonra bu hafta içerisinde sitemizden duyurulacaktır.)

Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezi Yöneticisi Baki Karaçay tarafından verilecek eğitim programında, proje ve programların arka planı, mantıksal çerçeve yaklaşımı adımları üzerinden proje hazırlamada gerekli analizlerin (ihtiyaç, sorun, çözüm, strateji, ortaklık, kapasite) yapılması, uygulama süreçleri, proje kalite unsurları, raporlama, değerlendirme, başarılı bir proje için gereken hassas beceriler gibi benzer eğitimlerde yeralmayan farklı konulara dair ipuçlarına ve gerçek proje öyküleri üzerinden teori ve uygulamalı grup çalışmalarına yer verilecek.

CEUPA 4. Proje Döngüsü Yönetimi (PDY) Eğitimi Katılımcıları Listesi (Alfabetik sırayla)

Önemli Not: İlgili kurumlar, Valilikçe gönderilen resmi yazıda belirtildiği üzere, listede yer alan kurum personelinin anılan tarihlerde izinli/görevli olarak programa katılımını sağlayacaklardır. Listede ismi bulunan personelin 21 Ağustos 2015 Cuma gününden önce CEUPA'nın +90 242 2482436 numaralı telefonunu arayarak programa 5 tam gün katılım sağlayacaklarını teyit etmeleri gerekmektedir. Teyit etmeyenler yerine yedek adaylar alınacaktır.

Abdullah Dağ
Dilek Ak
Elif Seren
Emine Bilgin
Ender Ağdeniz
Funda Ayar Şensoy
Gamze Meşe
Havva Aksu
İsmail Güven
Mehmet Umut Ünlü
Mustafa Koz
Özge Karaca
Sayit Can Direk
Serel Alpay
Sezer Karasakal
Sima Körömeroğulları
Sinan Kaplan
Şevket Yirik
Veysel Çelik
Zeliha Deniz Alta

Antalya Valiliği Toplantı Salonunda beş tam gün katılım sağlayanlara katılım belgesi verilecek olan CEUPA 4. Proje Döngüsü Yönetimi (PDY) Eğitimi 24 Ağustos Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak.

İlgili Dökümanlar

 Basın Bilgi Notu
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 3594

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016