Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

CEUPA Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimlerinin Dördüncüsü Başlıyor

Uluslararası hibe programlarından yerel düzeyde daha etkin yararlanılmasına destek olmak üzere, Antalya Valiliği Avrupa Birliği Proje Koordinasyon Merkezi (CEUPA) tarafından 20’şer kişilik gruplara verilmekte olan 5 gün süreli ve katılım belgeli Proje Döngüsü Yönetimi (PDY) Eğitimlerinin dördüncüsü 24-28 Ağustos tarihlerinde Antalya Valiliği toplantı salonunda düzenlenecektir.

Eğitimle ilgili olarak Antalya Valiliği tarafından İl AB UDY Kurul üyesi kurumlara bir yazı gönderildi. Söz konusu yazıda, kurumlarınca 5 gün süreli PDY eğitimine katılması uygun görülen adayların CEUPA web sitesindeki Başvuru Formunu çevrimiçi olarak 10 Ağustos 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurup göndermeleri gerektiği belirtildi. (Açılan formda istenen bilgileri yazdıktan sonra formun aşağısında yer alan 'formu gönder' butonuna bir kez basılması yeterlidir.) Daha önceki eğitimlere başvuru yapan ancak eğitime katılamayanlar bu eğitim için yeniden başvuru yapabileceklerdir.

Başvuranlar arasından belirlenecek personelin isim listesi 17 Ağustos 2015 Pazartesi günü CEUPA web sitesinde duyurulacak, başvuru yapanlara bunun dışında herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Eğitime beş tam gün katılım sağlayanlara katılım belgesi verilecektir. Bu sebeple verilecek eğitime 5 tam gün katılım sağlayamayacak personelin başvuru yapmaması rica olunur.

"Proje Döngüsü Yönetimi" eğitiminde program ve projelerin arka planı, mantıksal çerçeve yaklaşımı adımları üzerinden proje hazırlamada gerekli analizlerin (ihtiyaç, sorun, çözüm, strateji, ortaklık, kapasite) yapılması, uygulama süreçleri, proje kalite unsurları, raporlama, değerlendirme, başarılı bir proje için gereken hassas beceriler gibi konulara dair ipuçlarına ve gerçek proje öyküleri üzerinden teori ve uygulamalı grup çalışmalarına yer verilecektir.

Başvuru Formuna erişmek için buraya tıklayın.

Not:
1- Eksik doldurulmuş başvuru formları dikkate alınmayacaktır. 
2- Eğitime katılanlar öğlen yemeği için 5.00 TL karşılığında Valilik yemekhanesinden yararlanabilecektir.

Eğitimin yeri: Antalya Valiliği Toplantı Salonu

Eğitim saatleri:
10.00 - 12.30
13.30 - 16.00

Eğitmen:
Baki Karaçay, Koordinatör
Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezi
T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Proje Döngüsü Yönetimi Eğitmenliği (2013), Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Avrupa Birliği Bakanlığı AB Uzmanlık (2013),  die Berater (Viyana) Yetişkin Eğitmenliği (2013) ve T.C. İçişleri Bakanlığı ile İngiltere Büyükelçiliği Kamu İdarecilerinin Avrupa Birliği Fonlarının Etkin Kullanımında Desteklenmesi Projesi Uzmanlık (2010) Eğitimleri belgeli

 
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 3358

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016