Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

CEUPA Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimlerin Üçüncüsüne Katılacak Kursiyerlerin Listesi

17-21 Kasım tarihlerinde CEUPA tarafından gerçekleştirilecek "Proje Döngüsü Yönetimi" (PDY) eğitimlerinin üçüncüsü için web sitemizdeki başvuru formunu doldurarak başvuran adaylar arasından eğitime katılacak 20 kişi belirlendi.

Antalya Valiliği Toplantı Salonunda beş tam gün katılım sağlayanlara sertifika verilecek olan Proje Döngüsü Yönetimi (PDY) Eğitimi 17 Kasım Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak.

Antalya Valiliği AB Projeleri Merkezi Koordinatörü Baki Karaçay ve Akdeniz Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sibel Aykın tarafından verilecek eğitim programında, proje ve programların arka planı, mantıksal çerçeve yaklaşımı adımları üzerinden proje hazırlamada gerekli analizlerin (ihtiyaç, sorun, çözüm, strateji, ortaklık, kapasite) yapılması, uygulama süreçleri, proje kalite unsurları, raporlama, değerlendirme, başarılı bir proje için gereken hassas beceriler gibi konulara dair ipuçlarına ve gerçek proje öyküleri üzerinden teori ve uygulamalı grup çalılşmalarına yer verilecek.

Avrupa Birliği Bakanlığı desteğiyle CEUPA tarafından üçüncüsü gerçekleştirilecek olan Proje Döngüsü Yönetimi (PDY) eğitimlerine başvurup kontenjan dahilinde eğitime katılamayanlar için PDY eğitimleri devam edecektir.

17-21 Kasım 2014 CEUPA 3. PDY Eğitimi Katılımcı Listesi (Alfabetik sırayla)

Acar Zeybekoğlu    
Barçın Karakaş
Bengü Sayar
Birsen Torun
Çağlar Bideci
Ebru Tanrıver
Emel Kahraman
Emin Süha Sayraç
Fatma Gül Ergin
Gözde Sarı
Gülay Kayış
Gülçihan Ulufer Sivrikaya
Hakan Şimşek
Mehmet Çam
Melehat Özgür
Necdet Can Erinmezler
Pınar Mesci
Seren Alicik
Sezen Gıran Taşçıoğlu
Tuğba Orbay

Not: İlgili kurumlar Valilikçe gönderilen resmi yazıda belirtildiği üzere, listede yer alan kurum personelinin anılan tarihlerde izinli/görevli olarak programa katılımını sağlayacaklardır. Listede ismi bulunan kişilerin 14 Kasım 2014 Cuma gününe kadar CEUPA'nın +90 242 2482436 numaralı telefonunu arayarak programa 5 tam gün katılım sağlayacaklarını teyit etmeleri gerekmektedir.
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 2601

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016