Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

Merkezimizde Valilik Oluru İle Personel Görevlendirilecektir

Antalya Valiliği, Avrupa Birliği'ne Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulunda temsil edilen kamu ve sivil toplum kuruluşları ile yerel yönetim birimlerine bir yazı göndererek halen kurumlarımızda çalışan üniversite mezunları arasından Valilik oluru ile personel görevlendirileceğini bildirdi. Sözkonusu resmi yazıda şu ifadeler yeraldı:

"İlimizin Avrupa Birliği hibe programlarından daha etkin yararlanmasını teminen hibe projeleri ve uluslararası ilişkiler konularında yetiştirilmek üzere Antalya Valiliği Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezinde Valilik oluru ile halen kurumlarımızda çalışan üniversite mezunları arasından personel görevlendirilecektir.

Görevlendirilecek personelin, Avrupa Birliği Bakanlığı uzmanları desteğinde verilecek sertifikalı Proje Döngüsü Yönetimi ile ilgili diğer eğitimlere katılımları ve uluslararası etkinliklerde aktif rol almaları sağlanacaktır.  Söz konusu personelin, kurumsal standartlarda Türkçe ve İngilizce yazışma ve görüşmeleri yürütebilme, proje yönetim süreçlerine uygun hareket edebilme, eğitim, organizasyon ve gerektiğinde yurtiçi ve yurtdışında uluslararası etkinlikler düzenlenmesinde sorumluluk alabilme becerileri ve/veya bu alanlarda kendini geliştirme arzusuna sahip olması hususları dikkate alınacaktır.
  
Uygun adayların "www.ceupa.gov.tr" adresindeki ( http://www.ceupa.gov.tr/index.php?goto=is_basvuru) başvuru formunu 30 Ağustos 2014 tarihine kadar eksiksiz doldurarak göndermesi gerekmektedir."

Başvurular arasından uygun görülen adaylar bilgilendirilecek ve belirlenecek takvime göre görüşmeye çağrılacaktır.

Antalya Valiliği bünyesinde 2006 yılında kurulan ve CEUPA kısa adıyla bilinen Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezinde halen bir Merkez Koordinatörü yönetiminde dört Proje Uzmanı görev yapıyor.

 
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 3916

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016