Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

LLL-Driver Projesi E-Eğitim Programı Yaygınlaştırma Konferansı

LLL-Driver Projesi E-Eğitim Programı Yaygınlaştırma Konferansı, 29 Eylül 2010 Çarşamba, Saat:14.00, Crowne Plaza, Antalya

 Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezi tarafından üç Avrupalı ve bir yerel ortak (Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası) ile yürütülen “Yol Güvenliğini ve Hizmet Kalitesini Artırmak İçin Toplu Taşıma Araç Şoförlerine E-öğrenme ve Uygulamalı Eğitim ile Hayat Boyu öğrenme” isimli Avrupa Birliği projesi kapsamında, “Yol Güvenliği”, “Günlük Pratik İngilizce” ve “İletişim Becerileri” konularında geliştirilen eğitim materyalleri ile toplu taşıma araç şoförlerine yönelik eğitim programlarına başlanacaktır. Sözkonusu “Yol Güvenliği” ve “Günlük Pratik İngilizce” eğitimleri, hazırlanan ICT tabanlı eğitim modülü ile proje web sitesi üzerinden; “çatışma yönetimi” ve “kültürel farklılıklar” gibi önemli ana başlıkları da içeren “İletişim Becerileri" eğitimi ise simulasyon yöntemi de kullanılarak uygulamalı olarak verilecektir.

 Proje ile şehir içi ulaşım sektöründe çalışan toplu taşıma araç şoförlerinin hayat boyu eğitimi yoluyla, her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği Antalya ilimizde trafik güvenliğinin artırılması, bununla birlikte toplu taşımacılıkta hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca sözkonusu pilot eğitimler sonrasında başarılı katılımcılar sertifikalandırılacaklardır.

 Bu çerçevede, gerek proje kapsamında verilecek eğitimlerin tanıtılması ve gerekse proje etkinlikleri ve sonuçlarının ilgili kesimlerle paylaşılması amacıyla 29 Eylül 2010 tarihinde saat 14.00’da Antalya Crowne Plaza Hotel’de “LLL-Driver Projesi Yaygınlaştırma Konferansı”  düzenlenecektir.

 Sözkonusu konferansa katılım için İlimizdeki ilgili kamu ve sivil toplum kuruluşları yanısıra toplu taşımacılıkta çalışanlar ve basın mensupları davetlidir. Katılmak isteyenlerin en geç 28 Eylül 2010 Salı gününe kadar İletişim sayfasında ilan edilen Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezinin faks veya e-posta adresine bildirilmesi ya da buraya tıklayarak başvuru formunun doldurularak gönderilmesi gerekmektedir.

 Proje hakkında geniş bilgi için: http://www.lll-driver-project.eu/

 İndirmek için: E-öğrenme Yaygınlaştırma Konferansı Bilgi Notu ve Konferans Gündemi
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 2422

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016