Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

Antalya İli Avrupa Birliği Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu 2013 Yılı 1. Toplantısı

Antalya İli Avrupa Birliği’ne Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu'nun 2013 yılı birinci toplantısı, İlimizdeki kamu ve sivil toplum kuruluşları ile üniversite ve yerel idarelerden toplam 111 yönetici ve temsilcinin katılımıyla 22 Ocak 2013 Salı günü saat 10:00 Antalya Müze Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılacaktır.

 Avrupa Birliğine Entegrasyon Sürecini destekleme Faaliyetleri (SEI) kapsamında finanse edilen ve AB Bakanlığı tarafından yürütülen “Valiliklerde AB İşleri İçin Kapasite Oluşturulması Projesi” kapsamında belirlenen 2013 yılının ilk kurul toplantısında, AB Bakanlığı Proje Uygulama Başkanlığından AB İşleri Uzman Yardımcısı Aysel önem, Antalya'da uygulanacak sözkonusu SEI projesini tanıtarak ildeki kurumlara düşen rol ve sorumluluklar hakkında bilgilendirme yapacaktır.

 20 pilot ilde uygulamaya konan “Valiliklerde AB İşleri İçin Kapasite Oluşturulması Projesi” kapsamında geçtiğimiz Haziran ayında bu illerin İl Daimi Temas Noktası Vali Yardımcıları ve Valilik AB Birimi temsilcilerinin katılımıyla AB Bakanlığı'nda bir istişare toplantısı yapılmış, ardından Aralık ayında Antalya Valiliği ile Avrupa Briliği Bakanlığı arasında İşbirliği Protokolü imzalanmıştı.

 Kurul toplantısında proje hakkında yapılacak genel bilgilendirmenin ardından Kalkınma Ajansı, Belediyeler, üniversiteler, ve Odalardan katılan temsilcilerle ayrı bir görüşme yapılacaktır. Aşağıdaki linkten gündemine ulaşılabilecek toplantıda yapılacak bilgilendirmelere, Kurul üyeleri ve Basın Mensuplarımız yanı sıra, söz konusu proje hakkında bilgi almak isteyen kamu ve sivil toplum kuruluşları ile yerel yönetim ve eğitim kurumlarımızdan temsilciler katılabilecektir.

 Gündem

 Antalya İli AB Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu üye Listesi (2012)
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 2353

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016