Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

Avrupa Birliği Hibe Programları Tanıtımı ve Proje Hazırlama Teknikleri Eğitimi

Bilindiği üzere, Avrupa Birliği, Türkiye gibi aday konumunda bulunan ülkelere, teknolojiden kültüre, sağlıktan eğitime kadar birçok farklı alanda ortak bir Avrupa bilinci ortaya geliştirmek adına hibe programlarından yararlanma imkânı sunmaktadır. Söz konusu hibelerden yaralanmanın yolu da mümkün olduğunca nitelikli hazırlanmış projelerden geçmektedir.

 Kurumlarımızda proje yazma kültürünün yaygınlaştırılması ve İlimizin Avrupa Birliği hibelerinden yararlanma yarışında daha ön sıralarda yer alabilmesi amacıyla, Antalya Valiliği Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezi (CEUPA) tarafından "2011: öğrenen Antalya" yılı kapsamında başlatılan ve Akdeniz üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM) işbirliğiyle de 2 kez gerçekleştirilen “Avrupa Birliği Hibe Programları ve Proje Yazımı Eğitimleri” 2012 yılında da devam etmektedir.

 Kamu ve sivil toplum kuruluşlarımızın yanı sıra, eğitim kurumlarımız, KOBİ ve yerel idarelerimizin proje teklifi sunabilecekleri Avrupa Birliği Hibe Programları, Teklif Çağrıları ve bunlara kolay erişim yollarının tanıtılacağı, ayrıca Hayatboyu öğrenme ve Mesleki Eğitim Programı (Leonardo da Vinci) kapsamında proje hazırlama tekniklerinin anlatılacağı bir günlük eğitim programlarının onuncusu, 29 Mart 2012 Perşembe günü Akdeniz üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir. Eğitime katılım ücretsizdir.

 GüNDEM için tıklayınız.

 Eğitimin Konusu: Avrupa Birliği Hibe Programları Tanıtımı ve Proje Hazırlama Teknikleri

Tarih: 29 Mart 2012, Perşembe

Saat: 10.00 - 16.30

Yer: Akdeniz üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu (360 kişi kapasitelidir.)

 Eğitmenler:

Baki Karaçay (Merkez Koordinatörü)

Meryem Zincirli (Proje Uzmanı) 

Ahmet Yazar (Proje Uzmanı)

Esra Tilkioğlu (Proje Uzmanı)
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 4028

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016