Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

AB Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantı Duyurusu

İçişleri Bakanlığı Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Dairesi Başkanlığının 26.01.2010 tarih ve 115 sayılı “AB Katılım Süreci” konulu genelgesi gereğince, 24.03.2010 tarih ve 8005 sayılı Valilik Onayı ile ilimizde oluşturulan Avrupa Birliğine Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu'nun (ABUDYK) 2011 yılı ikinci toplantısı 1 Nisan 2011 Cuma günü saat 14:00’de Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılacaktır.

 Kurulun 2011 yılı ilk toplantısı 21 Ocak 2011 tarihinde Muratpaşa Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli Konferans Salonunda gerçekleştirilmiş, toplantıda İlin AB çalışmaları konusunda potansiyelinin tanınması ve mevcut kaynakların daha iyi değerlendirilmesini teşvik amacıyla Antalya ilinde AB konusunda faaliyet gösteren önemli Merkezlerden dördünün, yöneticileri tarafından tanıtımları yapılmıştı. Bu kapsamda sırasıyla Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinasyon Merkezi (CEUPA), Akdeniz üniversitesi Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKVAM), Akdeniz üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Avrupa Dökümantasyon Merkezi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine başlayan Eurodesk Temas Noktası çalışma ve faaliyetleri hakkında kurul üyeleri bilgilendirilmişti.

 Bu kez yapılacak toplantıda ise Kurul üyeleri, kurumlarının AB ile ilgili çalışmaları hakkında bilgilendirme yapacak, ayrıca bundan sonraki süreçte faaliyetlerine başlamak üzere çalışma grupları oluşturulacaktır. Toplantıya Kurul üyeleriyle birlikte, Valilik Makamının 30.11.2010 tarih ve  B054VLK4070200-619 sayılı talimatları ile belirlenmiş olan AB Kurum Temas Personelinin de hazırlıklı olarak katılması ve Kurumların, aşağıda linkten indirebilecekleri ABUDYK  Bilgilendirme Notu isimli belgeyi doldurarak 23 Mart 2011 Çarşamba günü mesai bitimine kadar abudyk@ceupa.gov.tr adresine göndermeleri beklenmektedir.

 

Kurumlara Gönderilen Resmi Yazı

 Gündem

 ABUDYK Bilgilendirme Notu

 Antalya İli AB Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu üye Listesi


Antalya İli AB Kurum Temas Personeli Listesi
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 2017

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016