Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

CEUPA ve KAMUGED işbirliğiyle 5 günlük AB Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi

Antalya Valiliği AB ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA) ve Kamu Görevlileri Eğitim, Kültür ve Dayanışma Derneği (KAMUGED) işbirliğiyle  5 gün (30 saat) süreli “Avrupa Birliği Hibe Programlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi” düzenleniyor. 23 – 27 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya Belek'te 5 yıldızlı bir tesiste düzenlenecek olan eğitime Antalya dışından ve ilçelerden gelen katılımcılar konaklamalı olarak da katılabilecekler. Sözkonusu eğitimle ilgili ayrıntılılar, kayıt ve iletişim bilgileri KAMUGED resmi web sitesinde yayınlandı. (İlgili sayfaya ulaşmak için buraya tıklayın).

CEUPA Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimlerinin devamı niteliğinde gerçekleşecek eğitim, Antalya Valiliği AB Projeleri Koordinatörü ve PCM Eğitmeni Baki Karaçay yönetiminde, Doç. Dr. Sibel Aykın ve SMMM Kemal Gürsoy'dan oluşan eğitmen kadrosu tarafından sürdürülecek. 

Hibe Programları ve Projelerin Arka Planı, Nedenler, Gerekçeler, Sonuçlar, Avrupa Birliği Projelerinin Tematik Öncelikleri ve Avrupalılık, Plan, Program ve Projeye Dayalı Çalışma Kültürü gibi konulara yer verilecek eğitimlerle AB'ye katılım sürecine daha etkin katkı sağlanabilmesi için yerel düzeyde faaliyet gösteren kurumların rolünün ve insan kaynağı kapasitesinin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Ayrıca, yerel düzeyde uygulanan proje deneyimlerinden elde edilen çıkarımlarla güncel ihtiyaçlara cevap veren bir içerikte ve interaktif yöntemlerle düzenlenen eğitimlerde, teorik bilgilendirmeler ötesinde, grup çalışmaları ile katılımcıların öğrenme sürecinin aktif birer aktörü olmaları sağlanıyor.

Antalya Valilik Makamının 13/12/2016 tarih ve 87674903-770-E.41621 sayılı izin ve destekleri ile düzenlenmekte olan eğitime kamu personelinin katılımı ve ödemenin kurumlarınca yapılabileceğinin yasal dayanağı buraya tıklayarak erişebileceğiniz KAMUGED resmi web sitesinde açıklanmaktadır. 

40 kişilik kontenjanla sınırlı tutulacak eğitime katılım başvuruları 20 Ocak 2017 Cuma gününe kadar devam edecek. Başvuruların, KAMUGED resmi web sitesinde açıklandığı şekilde online kayıt formu doldurularak yapılması gerekmektedir.
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 3112

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016