Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

CEUPA'dan Avrupa Birliği Hibe Programları ve Proje Hazırlama Eğitimi

Uluslararası hibe programlarından yerel düzeyde daha etkin yararlanılmasına destek olmak üzere, Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu (CEUPA) tarafından 3 Aralık 2015 Perşembe günü "Avrupa Birliği Hibe Programları ve Proje Hazırlama Eğitimi” düzenlenecektir. Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Konferans Salonu’nda 10.00 - 16.30 saatleri arasında verilecek eğitime İlimizde bulunan kamu, sivil toplum ve yerel yönetim kuruluşları ile eğitim kurumlarının personeli ve öğrenciler katılabileceklerdir.

Gündemini aşağıdan indirebileceğiniz programın sabahki oturumunda, AB uyum sürecinde gerçekleşen reform ve çalışmaları yerel düzeyde desteklemek, üye ülkeler arasında ortak uygulamaları ve iyi iş birliği örneklerini yaygınlaştırmak gibi amaçlarla AB tarafından sağlanan hibe kaynakları hakkında bilgilendirme yapılacak. Öğleden sonraki oturumda ise üye ve aday ülkelerin eğitim ve öğretim sistemlerinin modernizasyonu ve uyumunun sağlanması, bireysel öğrenme fırsatları ve kurumsal işbirliklerin desteklenmesi için öngörülen Erasmus+ Programı hakkında katılımcılara bilgi verilerek programda yeralan KA1 “Hareketlilik” ile KA2 "Stratejik Ortaklıklar" projelerinin amacı, kimler tarafından başvuru yapılabileceği ve proje hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken hususlar anlatılacak, ayrıca örnek bir proje üzerinden başvuru formu uygulamalı olarak doldurulacaktır.

Eğitime katılmak isteyen adayların online Kayıt Formunu eksiksiz doldurup en geç 27 Kasım 2015 Cuma gününe kadar göndermeleri gerekmektedir (istenen bilgileri yazdıktan sonra formun alt kısmında yer alan 'formu gönder' butonuna bir kez basılması yeterlidir). Salon kapasitesi 150 kişi ile sınırlı olduğundan dolayı bu sayıya erişilmesi durumunda yeni kayıt alınmayacaktır. Kayıt formunu gönderenlere bunun dışında herhangi bir bildirimde bulunulmayacak olup, kayıtlı adaylar salon girişindeki alfabetik listede bulacakları isimlerini onaylayarak eğitime katılım sağlayabileceklerdir.

Kayıt Formuna erişmek için buraya tıklayın (Süre dolduğundan bağlantı inaktiftir).

Not:

1- Eksik doldurulmuş kayıt formları dikkate alınmayacaktır.
2- Eğitime katılanların kurumlarından izin almaları gerekmekte olup ayrıca Valiliğimize bildirim yapılmayacaktır.
3- Katılımcıların öğlen yemeği kendileri tarafından karşılanacaktır.

GÜNCELLEME: Yukarıdaki duyurumuzda belirtildiği üzere 27 Kasım 2015 Cuma günü akşamı kayıt süresi dolmuştur. Toplam sayı 150'yi bulmuş olup salon kapasitesinin sınırlı olması sebebiyle yeni başvuru alınmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

İlgili Dökümanlar

 Eğitim Gündemi
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 3210

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016