Bizi Takip Edin


E-mail Grubumuza Katılın Web sitemize yeni eklenen duyurular ve güncel bilgilerden haberdar olmak için lütfen aşağıdaki alana e-mail adresinizi giriniz.
Duyurularımız

10 Aralık 2010 “LLL-Driver Projesi Uluslararası Yaygınlaştırma Konferansı”

10 Aralık 2010 Cuma günü, Saat 14.30'da, Antalya Dedeman Hotel & Convention Center'da "LLL-Driver Projesi Uluslararası Yaygınlaştırma Konferansı”

 Kısa adı “LLL-Driver” olan Hayatboyu öğrenme Programı Leonardo da Vinci Yenilik Transferi Projesinin Nihai Yaygınlaştırma Konferansı 10 Aralık 2010 Cuma günü saat 14.30 da Antalya Valisi Sayın Dr. Ahmet Altıparmak’ın (teşrifleri halinde) katılımlarıyla Antalya Dedeman Hotel & Convention Center’da gerçekleştirilecek. Antalya Valiliği Avrupa Birliği Projeleri Koordinasyon Merkezi tarafından üç Avrupalı ve bir yerli ortakla yürütülen proje kapsamında eğitim alan toplu taşıt şoförlerine sertifikalarının da dağıtılacağı konferansın ardından verilecek koteylde, proje sonuçlarının sürdürülebilirliğinin sağlanması ve yeni ortaklıkların tesisi için katılımcılar, projenin İtalyan, Yunan ve Slovak ortakları ile görüşme ve işbirliği geliştirme fırsatı bulacaklar.

 “Yol Güvenliğini ve Hizmet Kalitesini Artırmak İçin Toplu Taşıma Araç Şoförlerine E-öğrenme ve Uygulamalı Eğitim ile Hayat Boyu öğrenme” isimli sözkonusu proje ile şehir içi ulaşım sektöründe çalışan toplu taşıma araç şoförlerinin hayatboyu eğitimi yoluyla, her yıl milyonlarca insanın ziyaret ettiği Antalya ili yanısıra benzer özellikler taşıyan İtalya’nın Cagliari kentinde şehir içi trafik güvenliğinin artırılması, bununla birlikte toplu taşımacılıkta hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amaçlanıyor. Bu çerçevede Türkçe, İngilizce ve İtalyanca olarak hazırlanan “Yol Güvenliği” ve “Şoförler İçin Günlük Pratik İngilizce” e-öğrenme modüllleri ile toplu taşıt sürücüleri için simulasyon yöntemi kullanılarak hazırlanmış “İletişim Becerileri” kitabı, proje ortağı ülkelerde olduğu kadar diğer AB ülkeleri için de yeni bir eğitim materyali olma niteliği taşıyor.

 Konferans Bilgi Notunu indirmek için buraya tıklayın.

 Proje web sitesi: http://www.lll-driver-project.eu/

 
Duyuru Listesine Dön  Okuma: 2649

Anasayfa | Sıkça Sorulan Sorular | Etkinlik Takvimi | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik | Mail Grubundan Ayrıl | Dokümanlar | Webmail | Antalya Valiliği 

Antalya Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Bürosu | 2009 - 2016